celebrytka srebrna

Biżuteria „celebrytka” czy warto ją kupić?

celebrytka srebrnaBiżuteria „celebrytka” to prawdziwy hit ostatnich kilku miesięcy. Noszą ją gwiazdy estrady, prezenterzy telewizyjni, aktorzy, a nawet politycy. Noszą też nastolatki i kobiety, takie jak Ty. I nie ma w tym absolutnie niczego złego, bowiem biżuteria celebrytka przeznaczona jest dla każdego, chociaż swoją nazwę i popularność zawdzięcza właśnie „gwiazdom”.

CZYM WŁAŚCIWIE JEST BIŻUTERIA CELEBRYTKA?

Biżuteria celebrytka to łańcuszek lub bransoletka, niezwykle delikatna, o cienkim splocie, do której dołączona jest zawieszka w kształcie serca, koniczynki, znaku nieskończoności, puzzla, gwiazdki czy monety. Całość stosunkowo krótka, pięknie układa się tuż pod szyją. Początkowo, zawieszki występowały po jednej, jednak coraz popularniejsze jest komponowanie własnej, indywidualnej biżuterii celebrytka z kilkoma, wybranymi przez siebie zawieszkami.

Biżuteria celebrytka wykonana może być zarówno ze złota- żółtego, białego czy różowego, ale niezwykle wręcz prezentuje się biżuteria celebrytka wykonana ze srebra o próbie 925. Delikatność kruszcu, jego delikatny blask i idealnie gładka zawieszka z pewnością podkreślą kobiecość każdej Pani i będą uniwersalnym dodatkiem do każdej stylizacji. A połączone z bransoletką celebrytka, z tym samym motywem, świetnym kompletem, do którego nie trzeba nic więcej. Srebrna celebrytka, jako prezent, cudownie będzie podkreślała więź czy uczucia, jakie łączą Cię z obdarowywaną osobą- wystarczy, że odpowiednio dobierzesz zawieszkę, pamiętając, że:

– serduszko od wieków jest symbolem miłości;

– koniczynka jest symbolem szczęścia i pomyślności;

– puzzel, jako brakujący element, symbolizuje znalezienie swojej idealnie dobranej połówki;

– gwiazdka symbolizuje szczęście;

– kółko z otworem idealnie nadaje się wygrawerowania na nim motta, sentencji czy uczuć.

Czy, zatem, biorąc pod uwagę powyższe warto kupić srebrną biżuterię celebrytka? Jak najbardziej! Pomijając fakt, że jest absolutnym must have, będzie świetnym dodatkiem w sezonie wiosna- lato 2016, gdyż cudownie będzie odznaczała się na opalonym ciele, podkreślając kobiecość i delikatność każdej Pani.

3 komentarze

  • Bransoletka celebrytka – idealna na lato – prawie jej nie czuć na ręce a robi wielkie wrazenie na innyc. Polecam.

  • Jeszcze nie mam celebrytki- zawsze wydawały mi sie drogie ale tak nie jest- zwłaszcza ze srebra są w super cenie. Dziękuje za inspirację

  • Mam już 2 wzory celebrytek (serce i kółko) i chyba niedługo zdecyduję sie na kolejny…

Możliwość komentowania została wyłączona.