Jak wybrać idealną biżuterię na Dzień Matki?

woman-1049070_1920O tym, że dzień 26 maja w Polsce to data wyjątkowa i pozostająca w świadomości każdego dziecka już od najmłodszych lat, nikogo nie trzeba przekonywać. Jest to, bowiem, dzień, kiedy wszystkie polskie Mamy świętują… swoje bycie Mamą. Dzień Matki jest szczególnym rodzajem święta. Wyjątkowy w całej swojej okazałości, w którym każdy chciałby swojej Mamie dać i życzyć wszystkiego, co najlepsze. Dlatego też o prezentach, uroczystych kolacjach czy wyjazdach myślimy na dużo naprzód nim Dzień Matki zaistnieje. Warto w miejscu tym przypomnieć, że każda kobieta, każda Mama uwielbia biżuterię srebrną i to ona może w tym magicznie pięknym Dniu stać się wspaniałym pomysłem na prezent. Zobaczmy, jak ją wybrać.

Biżuteria srebrna dla trzydziestoletniej Mamy

Kobiety trzydziestoletnie dziś to najczęściej zabiegane kobiety u szczytu kariery, które stawiają pierwsze kroki (lub jedne z pierwszych) w byciu Mamą. U nich świetnie sprawdzą się wszelkie kolczyki tzw. wkrętki, trudne do pociągnięcia i zerwania przez małe rączki. Bransoletki i łańcuszki z zawieszkami mogą być zbyt interesujące dla małych oczu, jednak, jeżeli wybierzemy komplety z serii celebrytka, będzie to idealnie trafiony prezent dla młodych mam, zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Co więcej, biżuteria w wieku lat 30+ ma delikatnie podkreślać naturalne piękno, delikatną dojrzałość i ciągle świeżość kobiet, warto więc wybierać proste, klasyczne wzory, które zawsze są uniwersalne i ponadczasowe.

Srebrna biżuteria dla Mamy 40- latki

Czterdziestoletnie kobiety to prawdziwe damy. Znające swoją wartość, seksapil i piękno, świadome swojego „ja” będą cudownie wyglądały w klasycznych, srebrnych dodatkach. Wiszące, ale niezbyt długie, kolczyki ozdobione delikatnym kamieniem lub stylizowane na „starą biżuterię”, do tego zawieszka i bransoletka w tym samym stylu i zestaw na każdą okazję gotowy. Biżuteria czterdziestoletniej Mamy to przede wszystkim podkreślenie świadomości jej wszelkich walorów i tego jej charakterystycznego błysku w oku.

A życie zaczyna się po 50-tce!…

…. powie niejedna Mama w kwiecie wieku. I zapewne to prawda, dlatego też biżuteria srebrna dla Pań po pięćdziesiątce powinna przede wszystkim dodawać klasy, swoistego uroku i powinna podkreśla ciepło, delikatność i klasę. Warto postawić tu na klasyczne wisiorki na dłuższych łańcuszkach, piękne stylizowane kolczyki czy gustowne broszki. Wszystko to w całości bądź osobno przypadnie do gustu każdej Mamie.

Biorąc pod uwagę powyższe, a także pamiętając, że biżuteria powinna przede wszystkim podkreślać osobowość i zainteresowania naszej Mamy, wybór będzie prosty. Powodzenia!

Zapisz

3 komentarze

  • Uważam, że kwiatek czekoladki i kolczyki srebrne zawsze na mojej mamie robią niesamowite wrażenie…a ja bardzo sie z tego cieszę…

  • Kocham swoją mame dlatego chcę aby moje prezenty były wyjątkowe. Bizuteria srebrna jest prezentem idealnym i każdemu ją polecam.

Możliwość komentowania została wyłączona.