Biżuteria srebrna – jak ją nosić?

OLYMPUS DIGITAL CAMERANie każdy typ ozdób jest odpowiedni dla każdego. Biżuteria srebrna pięknie prezentuje się na kobietach o chłodnej urodzie, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Delikatne, subtelne młode osoby na pewno lepiej będą wyglądały w klejnotach filigranowych, które nie będą przyciągały uwagi, a jedynie podkreślą finezję i piękno ich właścicielki. Natomiast ozdoby o większej gramaturze, ciężkie, z osadzonymi w nich dużymi kamieniami będę się świetnie prezentować na kobietach w kwiecie wieku, eleganckich i o bardziej obfitych kształtach.

Jakie kolczyki wybrać?

Odpowiednio dobrane kolczyki srebrne i złote podkreślą atuty urody. Panie o okrągłej twarzy powinny wybierać kolczyki długie, swobodnie wiszące, a unikać modeli w kształcie koła. Osoby o twarzy trójkątnej korzystnie wyglądają w kolczykach krótkich, rozszerzających się ku dołowi. Natomiast ostre rysy twarzy złagodzą duże ozdoby o okrągłym kształcie.

łańcuszek srebrny
Biżuteria do pracy

Pracując w korporacjach i biurach nie ma się dużego wyboru, jeśli chodzi o biżuterię. Na pewno odpowiednie będą kolczyki, łańcuszki bransoletki srebrne, pod jednym warunkiem – muszą być one dyskretne, pozbawione połysku, jak również bez kamieni naturalnych lub sztucznych. Dopuszczalne są obrączki i pierścionki zaręczynowe, noszone najlepiej na jednym, tym samym palcu.

3 thoughts on “Biżuteria srebrna – jak ją nosić?

  1. Bardzo fajnie rozpisane głowne zasady doboru biżuterii… oby takich wpisów więcej!

  2. Ja wybieram biżuterię minimalistyczną na cod zień. Na większe wyjścia fajnie jest nalożyć coś bardziej rzucającego się w oczy…

Komentarze są wyłączone.