biżuteria na prezent

Biżuteryjny prezent na urodziny siostry…

biżuteria na prezentZbliżały się urodziny mojej siostry i zastanawiałam się, jaki prezent dla niej znaleźć. Jest ona miłośniczką wszelakiej biżuterii, preferuje zwłaszcza srebro. Zatem uznałam, że najwłaściwsze będą właśnie kolczyki srebrne, tyle tylko, że ogromnie zależało mi na tym, aby były ładne i oryginalne.

Poszukiwania rozpoczęłam od przejrzenia oferty znanych mi sklepów stacjonarnych. Owszem, znalazłam kilka par kolczyków, które ewentualnie mogłabym kupić, ale jakoś nie urzekły mnie. Wydawały mi się jakieś takie mało oryginalne i sztampowe.

Kolejnym etapem była wizyta w galeriach autorskich. Znalazłam tam dosyć ciekawe kolczyki srebrne, nawet całkiem oryginalne i w sumie już byłam zdecydowana je kupić, jednak powaliła mnie ich cena. Oczywiście rozumiem, że to biżuteria autorska i jako taka jest dużo droższa niż oferta masowa, ale nie mogłam sobie pozwolić na tak duży wydatek.

Zresztą mając takie kolczyki, chyba bałabym się je nosić w obawie przed zgubieniem.
Zatem chyba pozostało mi przejrzenie zasobów internetu. Pewnie powinnam była od tego zacząć, ale jakoś nie pomyślałam o tym wcześniej. Zaczęłam od serwisów aukcyjnych, ale nie znalazłam tam niczego godnego uwagi. Na drugim miejscu były internetowe portale zrzeszające artystów i tam znalazłam ciekawe projekty. Ponadto kolczyki srebrne można było kupić za sensowne pieniądze, nie za jakieś wydumane kwoty. Po przejrzeniu kilku projektów i porównaniu ich postanowiłam zdecydować się na jedną z oferowanych mi par .
Trochę martwiłam się, czy zdążą przyjść przed urodzinami siostry, ale nie było z tym problemu.
W dniu urodzin z radością wręczyłam siostrze prezent. Okazało się, że kolczyki srebrne, które jej kupiłam, doskonale pasują nie tylko do jej ulubionej sukienki, ale także do kilku sztuk biżuterii, którą już posiada. Ogromnie się ucieszyła z tak przemyślanego prezentu, a ja pogratulowałam sobie uporu w poszukiwaniu pasującego prezentu.

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.