srebrna bransoletka na nogę

Dla kogo łańcuszek srebrny na nogę?

srebrna bransoletka na nogęNoszenie srebrnego łańcuszka (bransoletki) na nodze to wciąż temat wzbudzają żywe emocje i wiele dyskusji. Dla jednych kojarzący się z kobietami o niezbyt pochlebnej powszechnie opinii, dla innych oznaczający preferencje seksualne, a dla jeszcze innych wręcz przeciwnie kojarzący się z młodością, brakiem zmartwień i wakacyjnymi radościami. I zapewne każdy po trochu ma rację. Jednak w noszeniu łańcuszka srebrnego na nodze nie ma nic złego i nic złego bynajmniej to nie oznacza. Niemniej jednak trzeba pamiętać, że aby założyć łańcuszek srebrny na nogę każda Pani musi zadbać o kilka rzeczy.

Po pierwsze zadbane nogi i stopy. Gładkie, najlepiej opalone nogi i zadbane, niepopękane stopy z perfekcyjnym pedikiurem to podstawa, by łańcuszek srebrny na nogę wyglądał dobrze. W przeciwnym wypadku efekt będzie odwrotny od zamierzonego.

Po drugie stylizacja. Do łańcuszka srebrnego na nogę fantastycznie wyglądają krótkie (mogą być do kolana lub krócej) spódniczki czy szorty. Wszelkie długości maksi odłóżmy na bok- nie osiągniemy tak zamierzonego celu, a jedynie spowodujemy efekt negatywnego przytłoczenia. Zwróćmy uwagę także na buty, delikatne letnie szpileczki czy klapki będą z bransoletką tworzyły cudowną całość.

Po trzecie inne ozdoby. I to zapamiętać należy, że do łańcuszka srebrnego na nogę wybieramy absolutne minimum dodatkowych ozdób. Długie, wiszące kolczyki srebrne, bransoletka ze srebra na rękę, zawieszka, pierścionki czy ozdobne buty to będzie zdecydowanie za dużo. Dlatego poza srebrnym łańcuszkiem na nogę wybierzmy dosłownie jeden niewielki dodatek. Może to być bransoletka srebrna na rękę (nawet z takim samym splotem czy ozdobami jak ta na nogę), albo delikatne kolczyki i … wystarczy. Ostatnia uwaga, to, by do srebrnego łańcuszka 925 na nogę dobrać srebrny dodatek, a do złotego złoty.