kryształki serduszka

Jaka biżuteria srebrna na prezent walentynkowy?

kryształki serduszkaWydaje się, że nie ma bardziej uniwersalnego pomysłu na prezent walentynkowy dla ukochanej osoby niż biżuteria. Metoda sprawdzona przez wiele pokoleń, jeszcze nie raz spowoduje mocniejsze bicie serca. Jak wybrać odpowiedni rodzaj i model?

Jeśli chodzi o wybór biżuterii, podstawowym pytaniem powinno być, z czego ma być ona wykonana oraz jaki koszt nas satysfakcjonuje. Oczywiście, bardzo istotne są także upodobania osoby, którą chcemy obradować. Może ona na przykład preferować złotą biżuterię i wtedy warto zastosować się do jej życzeń. Oczywiście złoto, a w szczególności białe, mogą okazać się kosztownym prezentem.

 

Jeżeli nie wiemy, na co się zdecydować, zawsze dobrym środkiem na to, aby powiedzieć kocham, będzie srebro. W kwestii cenowej, z pewnością będzie ono optymalną opcją. Możliwości jest kilka. Piękne kolczyki srebrne z pewnością będą przez panią zakładane nie jeden raz. Dla wielu kobiet jest to obowiązkowy element ubioru, zakładany każdego dnia. Bardziej eleganckie kolczyki srebrne przydadzą się na specjalne okazję, aby nasza pani mogła czuć się piękna. Pomysł jest doskonały, pod warunkiem, że ukochana ma przekłute uszy. Warto zauważyć, że nie dotyczy to wszystkich kobiet.

Bardzo popularnym prezentem, zarówno dla niej, jak i dla niego jest łańcuszek srebrny. Często zawieszamy na nim różne ozdoby, na przykład serduszka, bądź imiona ukochanych. Bardzo piękny, sentymentalny prezent, który będzie nam przypominał codziennie o naszej miłości. Co jeśli posiadamy już łańcuszek srebrny? Mogliśmy przecież wykorzystać ten pomysł wcześniej. Dobrą opcją w tej sytuacji jest bransoletka srebrna z cyrkoniami. Stylowy, elegancki dodatek będzie doskonałym uzupełnieniem codziennych stylizacji.

3 komentarze

  • Jak mi brakuje pomysłów- czyli zawsze wybieram klasycznie biżuterię- super opcja- każdemu polecam!

  • W walentynki kupiłem dziewczynie fajny łańcuszek ze srebra i do tego zawieszkę w kształcie kwiatuszka… mega udany wieczór 😉

  • Kolczyki srebrne to bardzo uniwersalny prezent- od kilku lat często kupuję dziewczynie biżuterię i zawsze jest mega zadowolona…

Możliwość komentowania została wyłączona.