Zimowe inspiracje biżuteryjne.

kolczyki srebrneZima to najlepszy czas na to, aby uporządkować swoją biżuterię. Kiedy spędzamy w swoim domu za dużo czasu często zastanawiamy się nad tym, co można zrobić, by polepszyć swój wizerunek. Czasami wystarczy jedynie odświeżyć swoje dodatki biżuteryjne.

Zimowe inspiracje biżuteryjne to idealna perspektywa na to, aby zacząć dekorować swoje ciało efektownymi dodatkami. Polecane jest przede wszystkim srebro, które z dodatkami szlachetnych kamieni fantastycznie się komponuje. Dla przykładu podajmy może bransoletkę, wykonaną ze srebrnego grubszego łańcuszka z dodatkiem trzech elementów dekoracyjnych na przykład szafirowych. Taka bransoletka doskonale charakteryzuje, bynajmniej kolorystycznie, zimowe walory, jest przy tym bardzo elegancka, zmysłowa i pasuje na wiele okazji. Kobiety zwykle, na co dzień, w warunkach domowych raczej nie stosują drogiej biżuterii, aczkolwiek przy każdej możliwej okazji chętnie zakładają na siebie cenne dodatki dekoracyjne.

W ten sposób można podkreślić swój styl. Nie każdy potrafi dostosować się do chłodnych kolorów, które wskazują na zimowe dekoracje, ale większość może wybrać zwłaszcza w internetowych sklepach coś w sam raz dla siebie. Nie każdy też będzie w stanie zaakceptować takie dodatki jak rubin, szafir, nie wszystkie kobiety kochają perły, tak, więc srebrne dodatki biżuteryjne będą najlepszą perspektywą. Są delikatne, stonowane, a jednocześnie eleganckie. Taka biżuteria zapewne zyska uznanie u każdej kobiety. Co prawda srebrną biżuterię zdecydowanie częściej stosują młodsze kobiety. Starsze panie przyzwyczajone do swojej złotej kolekcji zakładają na siebie zwykle swoje drogocenne dodatki.

Warto też zaznaczyć, że nie do każdej kreacji pasuje określony typ biżuterii. Nowoczesna biżuteria, która doskonale pasuje do kobiet zakładających ją na codziennie będzie bardzo dobrym pomysłem na efektowne dekorowanie wizerunku na specjalne okazje. Dobrze jest także skoncentrować swoją uwagę na biżuterii ślubnej, bowiem taka wygląda nadzwyczajnie inspirująco.

3 komentarze

  • Zima i srebro – idealne połączenie.Ja uwielbiam biżuterię z cyrkoniami… cudowne sa…

  • Zakiet i broszka… faktycznie to jest super duet… mam sporo broszek do których wracam głownie zimą i jesienią…

  • W zimie uwielbiam założyć broszkę do ulubionego szalu… cudowne połączenie…

Możliwość komentowania została wyłączona.